ÜNİVERSİTEDE YENİYSEN, BİZ BURDAYIZ!

Aramıza yeni katılan her öğrencimize, üniversite hayatına uyum sağlamada ihtiyaç duyabileceği desteği akran koçları sağlıyor. Hem Türk hem de Uluslararası öğrencilerimize akademik yıl başlamadan, kendi fakültesinin üst sınıflarından bir akran koçu atandı. Türk ve Uluslararası öğrencilerimizden oluşan 70 kişilik Akran Koçları ekibi, Altınbaş Kültürünün bir parçası olan dayanışma ruhuyla yeni kayıtlı olan tüm öğrencilerimize akademik yaşantılarından sosyal çevreye uyuma kadar her konuda destek oluyor.

" Şehir dışından gelmiş olabilirsin. İstanbul'da yaşam, üniversite hayatına dair aklında bir çok soru olabilir. Her şey çok yeni bir deneyim, farkındayız ve tam da bunun için buradayız.
FURKAN
AKRAN KOÇU/ HUKUK

merak ettiklerin için

Üniversiteye adım attığın ilk günden itibaren akran koçları olarak seninleyiz.

"Üniversitedeki ders içeriklerinden, yapılan etkinliklere, burslara, İstanbul'da gidebileceğin mekanlardan, ulaşım kolaylıklarına kadar aklına gelen her soru için bir tık uzağındayız."
RABİA
akran koçu/ mühendislik

Sen de Akran Koçu olarak üniversiteye yeni başlayan arkadaşlarına rehberlik etmek ve bu özel grubun bir parçası olmak istiyorsan formu doldur, sana ulaşalım!