Yelken Takımı

Altınbaş Üniversitesi Yelken Kulübü tarafından Kalamış Marina’da düzenlenen Yelkenle Tanışma Dersine katılarak hem sosyalleşebilir hem de seçmeler sonucunda  takımda yer alabilirsin.

Futbol Takımı

Altınbaş Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı sporcu seçimleri sonrasında sen de Futbol takımında yerini alabilir ve üniversiteni müsabakalarda temsil edebilirsin. 

Kürek Takımı

Altınbaş Üniversitesi Kürek Kulübü tarafından Altınboynuz Spor Kulübü’nde düzenlenen Kürekle Tanışma Derslerine katılarak hem sosyalleşebilir hem de seçmeler sonucunda  takımda yer alabilirsin.

Basketbol Takımı

Altınbaş Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı sporcu seçimleri sonrasında sen de Basketbol takımında yerini alabilir ve üniversiteni müsabakalarda temsil edebilirsin. 

Voleybol Takımı

Altınbaş Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı sporcu seçimleri sonrasında sen de Voleybol takımında yerini alabilir ve üniversiteni müsabakalarda temsil edebilirsin. 

Okçuluk
Takımı

Altınbaş Üniversitesi Öğrenci Dekanlığı sporcu seçimleri sonrasında sen de Okçuluk takımında yerini alabilir ve üniversiteni müsabakalarda temsil edebilirsin. 

Hangi Spor Branşlarında Varız?

Sen de spor takımlarında yer alarak üniversiteni temsil edebilirsin.

E-SPOR

TAEKWANDO

MASA TENİSİ

BOKS

HADO

KARATE

SALON OKÇULUK

SALON FUTBOLU

KICK BOKS

PLAJ VOLEYBOLU

3X3 BASKETBOL

AYAK TENİSİ