Sektör profesyonelleri ile bir arada olmak

ÖĞRENCİ BAŞARI BİRİMİ

Öğrenme ve Öğretimde Mükemmeliyet Birimi

Derslerinde desteğe mi ihtiyaç duyuyorsun? Aldığın teorik bilgileri uygulamalarla desteklemek mi istiyorsun?

Ya da akranlarının desteğine mi ihtiyacın var? 

O zaman seni Öğrenme Merkezimizle tanıştıralım.

  • Derslerini destekleyecek eğitimler,
  • Akran koçu olma veya akran koçundan destek alma imkanı,
  • Eğitim aldığın alanda  uygulama atölyeleriyle öğrenmeyi kolaylaştırma,

Ve daha fazlası için buradayız

Unutma Altınbaşlı olmanın ilk adımı olan ve üniversite hayatına uyumunu kolaylaştıracak AU101 programı ve detayları da burada!

Güçlü yetkinlikler ile iş dünyasında tercih edilmek

Kariyer Merkezi

Kariyer yolculuğunda Kariyer Merkezimiz seninle!

Sektör profesyonelleri ve şirketlerle bir araya gelmek, sertifikalı eğitimlerle CV’ni güçlendirmek en önemlisi daha öğrenciyken bir network edinmek istiyorsan bizi ziyaret edebilirsin.

Üstelik mevcut programlarımız dışında atölye ve eğitim çalışmaları önerebilir, şirket ve kurum ziyaretleri talep edebilirsin.

MARKALI DERSLER

Bu dersleri alarak mesleki yetkinlik kazanıp iş dünyasında tercih edilme avantajı elde edebilirsin. İş dünyasında, işe başladıktan sonra öğrenebileceğin sektörel bilgi ve iş yapış şekillerini ders programlarında yer alan markalı derslerle okul sıralarındayken edinebilirsin.

AKRAN KOÇU

Hem Türk hem de Uluslararası öğrencilerimize akademik yıl başlamadan, kendi fakültesinin üst sınıflarından bir akran koçu atadık. Türk ve Uluslararası öğrencilerimizden oluşan 70 kişilik Akran Koçları ekibi, Altınbaş Kültürünün bir parçası olan dayanışma ruhuyla yeni kayıtlı olan tüm öğrencilerimize akademik yaşantılarından sosyal çevreye uyuma kadar her konuda destek oluyor.

Sen de Akran Koçu olarak üniversiteye yeni başlayan arkadaşlarına rehberlik etmek ve bu özel grubun bir parçası olmak istiyorsan formu doldur, sana ulaşalım!